|چیدمان | فصلنامه تخصصی عکس و گرافیک |خبـری | آموزشی | اطلاع رسـانی | تحلیـلی | پـژوهشی |
درباره ما  فرستادن به ایمیل

صاحب امتياز و مدير مسئول: حمیدرضا صالحیه یزدی

سردبير: دکتر علی اکبر شریفی مهرجردی

مدیر هنری: حمیدرضا صالحیه یزدی

دبیر اجرایی: محبوبه آذرزاده

هیأت تحریریه: دکتر بهرام احمدی، دکتر مهدی کشاورز افشار، دکتر محمدعلی بیدختی، دکتر بهنام جلالی جعفری، دکتر محمدحسین حلیمی، دکتر سیدحسن‌ سلطانی، دکتر علی اکبر شریفی مهرجردی، دکتر فرزانه فرخ فر، دکتر آرمان یعقوب پور.

روابط عمومی: محبوبه آذرزاده

طراح وب‌ سایت: نجمه فتوحی فیروزآبادی

عکاس: ستار وزیری

 

توضيحات: نظرات مطرح شده در اين مجله آرای مؤلفان است و لزوماً عقيده سردبير يا شوراي نويسندگان نيست. کلیه حقوق ِ فصلنامه چیدمان شامل مطالب و تصاویر مندرج در آن متعلق به فصلنامه و پديدآورندگان هر اثر (چه مکتوب و چه تصوير) است و بدون مجوز كتبي، هيچ بخشي از آن نمي‌تواند تكثير و استفاده شود.

 

فصلنامه چیدمان اجازه فتوكپي مطالب براي استفاده شخصي، يا به صورت موردي، در كميت محدود و براي استفاده غير انتفاعی و آموزشي در بسته هاي آموزشي يا كلاس‌هاي دانشگاهي يا پايگاه‌هاي اينترنتي(با ذكر منبع) را در اختیار علاقه مندان قرار می‌دهد. براي مقاصد ديگر، از علاقه‌مندان انتظار می‌رود، نخست با مؤلف مربوطه يا ديگر صاحبان حقوق مكاتبه كرده و پس از كسب مجوز كتبي ايشان با فصلنامه چیدمان مكاتبه كنند.

 

ارسال مطالب: فصلنامه چیدمان از مقالات، پژوهش‌ها، مصاحبه‌ها و ديگر بررسی‌های تخصصی مرتبط با هنر گرافیک و عکاسی، از سوي منتقدین، مؤلفان و هنرمندان استقبال مي‌كند. چگونگی مطالب ارسالي بايد بر اساس قالب تعريف شده در فصلنامه باشد. مقالات و نوشتار‌های تحلیلی پس از تأييد تحریریه و با هماهنگي سردبير در فصلنامه انتشار می‌یابد.

 

اهداف فصلنامه چیدمان: هدف اصلی فصلنامه چیدمان توسعه و حمایت از هنرهای تجسمی و ارتقای جایگاه آن می باشد. این فصلنامه می‌کوشد با ارائه مقالات تخصصی ایجاد فضای گفت و گو، تبادل نظر درحیطه هنرهای تجسمی، در جهت گسترش و توسعه درک و دریافت هنری جامعه قدم بردارد.

گزارش نمایشگاه ها، همایش ها و رویدادهای هنری، مصاحبه، گزارش های شهری مرور رویدادهای جهانی در کنار مقالات تحلیلی از جمله مطالب این فصلنامه تخصصی می باشد.

مخاطبان فصلنامه چیدمان را دامنه وسیعی از افراد اعم از هنرمندان، چه حرفه ای و چه آماتور؛ محققان هنر، علاقمند به هنر گرافیک و عکاسی، دانشجویان هنر، دانشگاه های هنرو هنر دوستان را در بر می‌گیرد.

مقالات و پيشنهادات ارسالي بايد به صورت ضميمه‌اي به آدرس رایانامه آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسکریپت دارید فرستاده شوند.